Mūsu piedāvājums

Ar prieku uzņemam viesus un rīkojam degustācijas mūsu saimniecībā, sākot no 10-50 cilvēku grupām, ar iepriekšēju pieteikšanos.

2015.gada vasarā vērām durvis degustāciju zālei „Annās”, Olaines novada “Uzvaras Līdumā”, kur ekskursiju grupām ir iespēja redzēt gan ķiploku lauku, gan baudīt dabu, nogaršot mūsu produkciju un iegādāties to uz vietas, tieši no ražotāja!

Grupām

Sadarbojamies ar tūrisma informācijas centriem un tūrisma kompānijām! Labprāt uzņemsim ciemos lielas un mazas ceļotāju grupas, sākot no 10 cilvēkiem!

Uzņēmumiem

Aicinām lielus un mazus uzņēmumu kolektīvus uz viesošanos saimniecībā! Cena €8 par personu.

Skolēniem

Aicinām skolēnus uz jautru un interesantu degustāciju zāles apmeklējumu. Nogaršosiet produkciju, piedalīsieties radošās darbnīcās un uzzināsiet daudz jauna par ķiplokiem! Cena skolēnu grupām, skolēniem vecumā no 6-16 gadiem cena par personu 4 Eur. Pārējiem 8  eur no personas.

Lielām ģimenēm

Ar prieku saimniecībā uzņemsim arī ģimenes, taču, sākot no 10 cilvēkiem. Lūdzam pirms došanās uz saimniecību, sazināties ar mums.

Kā pieteikties

Aicinām sazināties ar mums, zvanot +371 29 206 015, rakstot uz kiplokupasaule@gmail.com, WhatsApp vai aizpildot pieteikuma formu! Viesošanos saimniecībā jāpiesaka savlaicīgi – vismaz 2 nedēļas iepriekš.

Kas jāņem vērā

Ekskursijas ilgums ir aptuveni 2 stundas, lielām grupām. Cena 1 personai 8 EUR. Apmaksu par ekskursiju variet veikt, iepriekš sazinoties un saņemot rēķinu vai arī uz vietas, saimniecībā.

Degustācijas programma

Viesošanās laikā būs iespējas nogaršot Ķiploku Pasaules produkciju, kā arī iegādāties to par īpaši izdevīgām cenām, dzirdēt mūsu pieredzes stāstu un uzzināt daudz jauna par ķiplokiem. Būs iespēja nogaršot ķiploku zupu, ķiploku tēju un īpašos ķiploku grauzdiņus!

Pieteikuma forma

    Sazinieties ar mums

    Nosūtiet mums ziņu un mēs Jums atbildēsim vai piezvanīsim tuvākajā laikā!

    Nav salasāms? Mainīt tekstu. captcha txt
    0

    Ierakstiet frāzi un nospiediet Enter, lai meklētu.