Ķiploku Pasaules produkti

 Sadaļā Ķiploku Pasaule
imag2805

Vēlējāmies būt paši savi un savas zemes saimnieki, kas no nulles izveidotu un iekoptu tradicionālu latviešu saimniecību, tādēļ esam radījuši paši savu Ķiploku Pasauli!

Ar prieku uzņemam viesus, jo vēlamies dalīties ar savu prieku un aizrautību par ķiploku garšas iespējām. Vienmēr ar patiku gatavojam, eksperimentējam virtuvē un radām ko jaunu.

Ķiploks ir dabīgs antibiotiķis un vitamīniem bagāts dārzenis, kas līdz šim tika nepilnīgi izmantots. Attīstot savu darbību, pakāpeniski sākām ķiplokam pievienot arvien lielāku vērtību, kas izpaudās jaunu garšu un dārzeņu kombinācijās. Saimniecībā iekopām arvien plašāku zemi, uzcēlām lielākas siltumnīcas, paši sākām audzēt piedevas, kuras pievienot katra produkta sastāvam un īpašajai garšai, lai viss būtu 100% dabīgs un ekoloģisks, turpat uz vietas iegūts. Palielinot ražošanas apjomus, izveidojām plašu degustāciju zāli, kur klātienē ikviens var iepazīties ar Ķiploku Pasaules saimnieku stāstu, reizē nogaršojot sarūpētos produktus, kurus pēc tam ir iespēja iegādāties uz vietas.

Piedāvājam veselīgu, kvalitatīvu un pašu zemē audzētu ķiploku un dārzeņu produkciju, kas tiek pārstrādāta vēl līdz šim neiedomātos veidos un garšu kombinācijās, kas apmierinās dažādu veidu gardēžus.

Katru recepti rūpīgi izstrādājam pašu spēkiem, dodam garšot un pilnveidot ģimenes locekļiem un draugiem. Dažās receptēs iedvesmojamies no vecvecāku recepšu grāmatām.

Mūsu produkti ir ekoloģiski tīri, pašu rokām radīti no pašu zemē audzētiem dārzeņiem un garšaugiem.

Mēs saviem klientiem piedāvājam plašu produktu klāstu. Piedāvājam svaigus ķiplokus un dārzeņus, kā arī pārstrādātus svaigus un marinētus produktus, kuru garšas ir gan saldas, gan sāļas, gan pikantas un asas.

Dārzeņus audzējam ar atbildīgu attieksmi pret dabu, visu darām dabīgi un domājam, lai produkts būtu veselīgs un garšotu mums pašiem un mūsu klientiem!

Ķiploku Pasaules produkciju iespējams iegādāties uz vietas saimniecībā, mūsu interneta veikalā, kā arī tematiskajos tirdziņos visā Latvijā.

Jaunākie raksti
Sazinieties ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs Jums atbildēsim vai piezvanīsim tuvākajā laikā!

Nav salasāms? Mainīt tekstu. captcha txt
0

Ierakstiet frāzi un nospiediet Enter, lai meklētu.