Laipni lūdzam Ķiploku Pasaulē

 Sadaļā Ķiploku Pasaule
img-20180212-wa0001

Sešus gadus atpakaļ, Latvijā ķiplokus neaudzēja daudz saimniecību, tādēļ pamanījām brīvu nišu un nolēmām, ka jāķeras pie lietas!

Izlēmām, ka būsim atšķirīgi ar to, ka ne tikai paši audzēsim ķiplokus, bet arī tos paši pārstrādāsim.

Darbība tika uzsākta pakāpeniski. Sākumā dzima doma audzēt ķiplokus, tad iegādājamies zemi Olaines novadā, „Uzvaras Līdumā”. Pamazām iegādājāmies arī tehniku. Var teikt, ka sakām ķiploku audzēšanu pilnībā no nulles.

Iekopām, veidojām zemi un saimniecības teritoriju, uzcēlām siltumnīcu, jo vēlējāmies audzēt arī savus tomātus, kuriem, kā jau pašu audzētiem, piemīt dabīga garša. Tomāti bija nākamie, kurus sākām pārstrādāt, kopā ar ķiplokiem.

Tad Dalbē, saimniecības ēkā, veicām kosmētisko remontu, lai izveidotu atsevišķu virtuvīti ķiploku un dārzeņu pārstrādei, kas tika aprīkota ar nepieciešamo iekārtu darbībai. Vēlāk, tajā pašā ražotnītē, tika uzsākta arī grupu pieņemšana ar degustāciju. Tā kā interese bija tik liela, nācās domāt par paplašināšanos. Un 2015 gada vasarā vērām durvis degustācijas zālei „Annās”, kur grupām tagad ir iespēja redzēt gan lauku, baudīt dabu, iegadāties dārzeņus uz vietas.

Ķiploku Pasaule ir pašu zemē audzēts un pārstrādāts ķiploks, kam tiek pievienota vērtība. No ķiplokiem piedāvājam neiedomājami daudz gardas un pārsteidzošas garšu kombinācijas.

Jaunākie raksti
Sazinieties ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs Jums atbildēsim vai piezvanīsim tuvākajā laikā!

Nav salasāms? Mainīt tekstu. captcha txt
0

Ierakstiet frāzi un nospiediet Enter, lai meklētu.