Mūsu stāsts

Pašu zemē audzēts un pārstrādāts ķiploks, kam tiek pievienota vērtība. Nu jau vairāk kā desmit gadus audzējam un pārstrādājam ķiplokus un dārzeņus. Piedāvājam neiedomājami daudz gardas un pārsteidzošas garšu kombinācijas.

Aicinām iepazīties ar stāstu par Ķiploku Pasauli.

Kā viss sākās

Ķiploku Pasaule radās tādēļ, ka vēlējāmies būt paši savi un savas zemes saimnieki, kas no nulles izveidotu un iekoptu tradicionālu latviešu saimniecību.

Kad mēs sākām, Latvijā nebija daudz saimniecību, kurās audzēja ķiplokus. Pamanījām brīvu nišu un sākām strādāt. Nolēmām, ka būsim atšķirīgi ar to, ka ne tikai audzēsim, bet arī pārstrādāsim produkciju.

Attīstība

Pakāpeniski sākām ķiplokam pievienot arvien lielāku vērtību, kas izpaudās jaunu garšu un dārzeņu kombinācijās.
Saimniecībā iekopām arvien plašāku zemi, uzcēlām lielākas siltumnīcas, paši sākām audzēt piedevas, kuras pievienot katra produkta sastāvam un īpašajai garšai, lai viss būtu 100% dabīgs un ekoloģisks, turpat uz vietas iegūts.
Palielinot ražošanas apjomus, izveidojām plašu degustāciju zāli, kur klātienē ikviens var iepazīties ar Ķiploku Pasaules saimnieku stāstu, reizē nogaršojot sarūpētos produktus, kurus pēc tam ir iespēja iegādāties uz vietas.

Pašu izlolots

Piedāvājam veselīgu, kvalitatīvu un pašu zemē audzētu ķiploku un dārzeņu produkciju, kas tiek pārstrādāta līdz šim neiedomātos veidos un garšu kombinācijās, kas apmierinās dažādu veidu gardēžus.

Unikālas receptes

Katra recepte ir rūpīgi izstrādāta, pašu radīta un pilnveidota līdz pēdējai niansei.
Īpašās garšas sastāvā ir pašu zemē audzētais ķiploks, izejvielas un piedevas, ko ar mīlestību kopjam un lolojam katru gadu.

Pareizā attieksme

Mūsu moto – personīga attieksme pret katru klientu un viesi. Esam atvērti ikvienam interesentam. Savu darbu darām atbildīgi un pašu spēkiem, neatbalstām masveida produkciju un rūpniecisko ražošanu.

Sazinieties ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs Jums atbildēsim vai piezvanīsim tuvākajā laikā!

Nav salasāms? Mainīt tekstu. captcha txt
0

Ierakstiet frāzi un nospiediet Enter, lai meklētu.